Holenderska marka Bredemeijer liczy sobie już ponad sto lat. Pierwsze produkty z tą nazwą pojawily się w sprzedaży w 1914 roku. Przez dekady stała się globalnym wyznacznikiem jakości, nie tylko w dziedzinie specjalistycznych akcesoriów do herbaty.

Bredemeijer jest czołowym dostawcą termicznych i żeliwnych dzbanków, czajników, zaparzaczy, filiżanek i innych naczyń przeznaczonych do parzenia i podawania herbaty. Produkuje również wiele akcesorii takich jak filtry, pudełka na herbatę, podgrzewacze, czarki, czajniki oraz kubki.

Marka jest znana z innowacyjnego podejścia do swoich produktów, sprawia to iż czajniki i zaparzacze Bredemeijer są rozpoznawane i bardzo cenione przez miłośników herbaty na całym świecie. Jest uważana za światowego lidera w produkcji czajników o podwójnej ściance ze stali nierdzewnej.

Wyprodukowanie każdego z tych wysokiej jakości produktów wymaga ponad stu etapów procesu wytwarzania i wyjątkowych umiejętności. Wysiłek producenta daje wyjątkowy efekt: podwójne ścianki pozwalają utrzymać temperaturę zawartości przez co najmniej godzinę, czyli mniej więcej tyle, ile zazwyczaj potrzeba na spokojne wypicie herbaty.

W porównaniu do konkurencji wyroby Bredemeijer odznaczają się ponadczasowym designem, wyselekcjonowanym doborem najwyższej jakości materiałów oraz dbałością wykonania, co znajduje wyraz w najdrobniejszym detalu. W asortymencie marki Bredemeijer znajdziemy zarówno wyroby stylizowane na tradycyjne naczynia wykorzystywane do parzenia herbaty na Wschodzie, jak i nowoczesną stylistykę opierającą się na minimalizmie.

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.