Firma Jupiter nieprzerwanie od 1975 roku produkuje oprawy oświetleniowe. Jest polską firmą rodziną z ponad 40 letnim doświadczeniem i bogatymi tradycjami w branży. Wytwarzane przez firmę oświetlenie to komplety składające się z żyrandoli, kinkietów, lamp gabinetowych, lamp nocnych i lamp podłogowych, dostosowane do potrzeb indywidualnych nabywców oraz hoteli i restauracji. 

Niepowtarzalny styl wzornictwa zawdzięcza własnym opracowaniom wzorów, na które posiada prawa autorskie oraz dużemu nakładowi pracy ręcznej, który dodatkowo podnosi walory artystyczne opraw. Podążając za najnowszymi trendami pamięta również o tradycyjnym wykonaniu oświetlenia. Dzięki temu w ofercie znajdują się zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory lamp. Oprawy wykonane są z mosiądzu, mosiądzu patynowanego, metalu patynowanego ręcznie lub metalu lakierowanego. 

Wysoka jakość wykonania, bogate wzornictwo oraz nowoczesne technologie zdobyły szerokie uznanie nabywców stawiając firmę w czołówce producentów oświetlenia w Polsce. 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.