Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Materac kieszeniowy doublepocket memory, średni H2 "TARS"

958,00 
Pokrowiec:
Rozmiar:
Technika Pakowania:


Wysyłka: Do 7 dni

Materac kieszeniowy "TARS" to materac, którego cechuje nowatorskie rozwiązanie w postaci dodatkowej formatki sprężyn kieszeniowych, która jeszcze bardziej podnosi komfort. Posiada ok. 272szt. sprężyn na m2, drugą 3cm warstwę sprężyn, piankę poliuretanową ComfortBase oraz piankę ComfortSuite (tzw. VISCO, memory lub termoelastyczna). Pianka ComfortSuite została wymyślona przez NASA dla kosmonautów, którzy długo przebywają w jednej pozycji a od niedawna znalazła zastowanie również produkcji komercyjnej. Sprężyny kieszeniowe sprawiają, że materac "TARS" będzie też idealnym wyborem dla par, gdyż nie przenoszą one drgań i ruchów osoby śpiącej obok. Zastosowana pianka, reaguje na ciężar ciała i się do niego dostosowuje. Materac jest materacem dwustronnym. Posiada 7 stref twardości, dzięki czemu materac idealnie dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała.

Materac posiada też zdejmowany pokrowieć w kilku wersjach do wyboru. Do tego modelu polecamy stelaże bez regulacji u których prześwit listew nie jest większy niż 5 cm. 

Wybór materaca pakowanego na płasko wiąże się z wyższą ceną ze względu na inną formę transportu. Rozmiar 200x200 cm jest pakowany tylko na płasko. 

DANE TECHNICZNE:

  • Sprężyny: ok. 272 szt/m2 + 3 cm dodatkowa formatka sprężyn
  • Pianka: ComfortBase, ComfortSuite
  • Wysokość: 21 cm bez pokrowca - dwustronny
  • Twardość: H2 - średni, najbardziej komfortowy dla wagi 60 - 80 kg
  • Pokrowiec: do wyboru (w standardzie DORMIA)
  • Cechy inne: antyalergiczny, antygrzybiczny, posiada właściwości ortopedyczne
Gwarancja 5 lat (Producenta)
Kraj Pochodzenia Polska
Marka Frankhauer

Od 13 zł produkty niegabarytowe - w zależności od ilości i wielkości zamówienia oraz formy płatności i opcji dostawy, która została wybrana.

Od 60 zł produkty gabarytowe - w zależności od ilości i wielkości zamówienia oraz formy płatności i opcji dostawy, która została wybrana.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Masz pytanie? zadzwoń
lub wyślij wiadomość
Zobacz również