Specjalnością firmy, założonej w 2000 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek. W swych produktach firma sięga po najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, m. in. jej kosze na śmieci otwierają się bez dotknięcia przez użytkownika, dozowniki płynów uruchamiają się po zbliżeniu ręki, a lustra barwę swego podświetlenia dopasowują do otoczenia. Jej siedziba mieści się w Torrance (Kalifornia, USA).

Cechy takie jak najwyższa jakość materiałów i wykonania, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym Industrial Design Excellence Award, reddot Design Award, European Consumer Choice Award, czy Houseware Innovation Award.

Zalety jej produktów doceniają nie tylko rzesze zwykłych użytkowników - akcesoria ze słonecznej Kalifornii "zagrały" w tak popularnych serialach jak "Gotowe na wszystko", "Doktor House", "Lost", "CSI Miami" i "Herosi".

Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.