Jak ważny jest komfortowy sen dla każdego z nas nie trzeba nie trzeba nikomu przypominać. Ma to wpływ na to jak funkcjonujemy podczas dnia, jak również na nasze zdrowie. Jednym z takich elementów zdrowego snu i wypoczynku są poduszki. A czy poduszka anatomiczna wałek, może być jednym z elementów takiego wypoczynku? Czym jest? 

Tego typu poduszka posiada specjalną piankę termoelastyczną, która reaguje na ciężar głowy oraz temperaturę odcinka szyjnego i dostosowuje podparcie do właściwej pozycji. Tego typu poduszka może świetnie sprawdzić się też jako wsparcie dla odcinka lędźwiowego lub jako podparcie pod kolana, dając odpoczynek stawom kolanowy. 

Ale czy tego typu poduszka musi wyglądać jak produkt medyczny? Oczywiście, że nie. Wiele tego typu poduszek jest też świetną ozdobą na kanapę, sofę lub fotel. Jest to piękny dodatek do naszych wnętrz. W sklepie kolorywnetrz.pl znajdziesz tego typu poduszki, które nie tylko poprawią Twój komfort odpoczywania ale dodatkowo dodadzą uroku Twojemu pomieszczeniu. Zapraszamy!