TENDERFLAME - ekologiczna świeca premium CAFE 18 - concrete

The Symbol : TF-200009
405.00
opak
Shipping within 3 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: +48660493014

Leave your phone

Piękna, ekologiczna świeca premium CAFE 18 concrete, holenderskiej marki TENDERFLAME. Jest, to znakomita alternatywa dla tradycyjnych świec i ich BIO odpowiedników. Cechą produkt jest połączenie piękna z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Świecę można postawić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu - również na zewnątrz. Paliwo, które jest w niej używane, to specjalny płyn opatentowany przez markę TENDERFLAME. Płyn ten jest bezwonny, nie brudzi, nie wydziela toksyn. Nie grozi mu samozapłon, gdyż płyn poza świecą jest produktem niepalnym i biodegradowalnym. Ciekawą cechą paliwa jest też to, iż można dolewać je do świec w trakcie palenia. Świeca posiada 3  metalowe knoty tworzące jedną spójną całość, które dają piękny płomień oraz przytulne ciepło. Jest to najbezpieczniejszy produkt tego typu do wnętrz i na zewnątrz.

ŚWIECA NIE JEST BIO W ROZUMIENIU TEGO TYPU PRODUKTÓW WYSTĘPUJĄCYCH NA NASZYM RYNKU.

 

DANE TECHNICZE:

  • WYMIARY: 18,2x13,5 cm (śr./wys.), waga - 1,2 kg
  • MATERIAŁ: ognioodporna ceramika magnezjowa(kolor beton), stal, szkło
  • POJEMNOŚĆ BAKU: 300 ml (można uzupełniać w trakcie palenia)
  • MOC: 500 W
  • KNOT: 3 szt. stal nierdzewna (dożywotnia gwarancja, knot nie pali się z innymi paliwami)
  • CZAS SPALANIA: 4-5 h
  • PALIWO: tenderfuel( paliwo pali się tylko w urządzeniach TENDERFLAME - poza jest produktem niepalnym, biodegradowalnym, nietoksycznym)

W ŚWIECY NIE SPALA SIĘ ŻADNE INNE PALIWO.

* Ze względu na różne ustawienia urządzeń elektronicznych na których oglądamy produkty, odcień kolorystyczny może się delikatnie różnić.


 image   image     image